EST | ENG | FIN | RUS
     
  BÜROO | MEESKOND | SPETSIALISEERIMISED | KARJÄÄR | KONTAKT
 

NARVA MNT. 13
TALLINN 10151, ESTONIA
TEL. +372 6272 560
E-mail: legalia@legalia.ee

SAUNA 10
79513 RAPLA, ESTONIA
TEL. +372 485 54 80
E-mail: rapla@legalia.ee

 

 
   
 
MEESKOND
 

Lauri Paulus
vandeadvokaat

Kutseühendus : alates 1995. a Eesti Advokatuuri liige
Haridus:   Tartu Ülikooli õigusteaduskond (1995)
Spetsialiseerumine: äri- ja kaubandusõigus, võlaõigus, asjaõigus, pankrotiõigus, tööõigus, tsiviilkohtu- ja vahekohtumenetlus, karistusõigus, kriminaalmenetlus, mereõigus, intellektuaalne omand, meedia.
K eeled:   eesti, inglise, soome, vene
E-mail:   lauri@legalia.ee


Aivar Pihlak
advokaat

Kutseühendus : Eesti Advokatuuri liige
Haridus: Tartu Ülikooli õigusteaduskond (1992)
Spetsialiseerumine: äriõigus, võlaõigus, tsiviilkohtumenetlus, ühinemised ja omandamised, pankrotiõigus, pangandus- ja finantsõigus, väärtpaberid, maksuõigus, asjaõigus.
Keeled:   eesti, inglise, soome, vene
E-mail:   aivar@legalia.ee

 

Dragan Perovic
advokaat

Kutseühendus : Eesti Advokatuuri liige
Haridus: Tartu Ülikooli õigusteaduskond (1993)
Spetsialiseerumine: äriõigus, asjaõigus, tsiviil- ja halduskohtumenetlus, pankrotiõigus, maksuõigus, võlaõigus, haldusmenetlus, tööõigus.
Keeled:   eesti, inglise, vene, serbo-horvaadi
E-mail:   dragan@legalia.ee

 

Henrik Kirsimäe
advokaat

Kutseühendus : Eesti Advokatuuri liige (2010)
Haridus: Tartu Ülikooli Õigusinstituut, BA (2006) , Tartu Ülikooli õigusteaduskond, MA (2009)
Spetsialiseerumine: lepinguõigus, äri- ja ühinguõigus, tööõigus, ehitus- ja omandiküsimused, haldus- ja väärteomenetlus, kohtumenetlus
Keeled:   eesti, inglise, saksa, rootsi
E-mail:   henrik@legalia.ee

 

Gert Kasekivi
nõunik

Haridus:   Tartu Ülikooli õigusteaduskond, BA (2009) , Tartu Ülikooli õigusteaduskond, magistriõpe (2010-2012)
Spetsialiseerumine: ühinguõigus, võlaõigus, asjaõigus, ehitusküsimused, maksuõigus, haldusmenetlus
Keeled:   eesti, inglise, vene
E-mail:   gert@legalia.ee

 

Piret Oja
kantselei juht

Eriala: asjaajamine ja arhiivindus, raamatupidamine
Keeled: eesti, inglise, soome, vene
E-mail: piret@legalia.ee

 

Anna Mišina
büroo assistent

Eriala: asjaajamine ja arhiivindus
Keeled: eesti, inglise, vene
E-mail: anna@legalia.ee